אי אפשר לפתוח משרד מבלי שיהיה בו ציוד מתאים ובכמות המתאימה. שלטים, חותמות ועטים עם חריטה הם משהו שצריך להימצא בכל משרד ולא משנה אם הוא פרטי, עסקי או ממסדי של הממשלה. יש לא מעט חברות המספקות ציוד למשרדים ולבית, אך מאיפה אפשר להשיג ציוד איכותי באמת?

הכירו – האתר עדן חותמות, הינו אתר המשווק מוצרים משרדיים לאנשים פרטיים, חברות עסקיות ומוסדות ממשלתיים! אם אתם צריכים חותמות מותאמות אישית, שלטים לרישות הבניין שלכם או עטים עם חריטה המקדמת את הלוגו שלכם, זה האתר שאתם צריכים!

ציוד יקר ערך לתפוקה יום יומית

כל מי שמנהל משרד יודע שהוא צריך לעשות שימוש תדיר בציוד מתכלה. חותמות לעורכי דין, עטים לרופאים ועוד מגוון פריטים אחרים זה מאסט. עטים וחותמות זה משהו שמשתמשים בו כל הזמן, וכאשר אנחנו עושים בהם שימוש אנחנו יודעים שבבוא העת נצטרך להזמין שוב. לכן, חברת עדן חותמות מציעה לכם להזמין מבין מגוון המוצרים והפריטים האיכותיים שלה. כאן מובטחת לכם איכות מוצר בלתי מתפשרת!

חותמת צריכה להכיל את השם שלכם, התפקיד והתואר, אם קיימים. לפעמים גם נדרש לבצע הזמנה של המוסד, כמו בית חולים או מוסד שיקומי כזה או אחר. לכן, חשוב לבחור בדוגמה שתייצג אתכם נאמנה ותטביע על המסמכים והטפסים את הכיתוב הנכון והרלוונטי. תוכלו לבצע את ההזמנה באתר על פי הדרישות האישיות שלכם, ולהזמין מבחר חותמות עם תבנית ייחודית למשרד שלכם!

שלטים לרישות בניין המשרדים שלכם

שלטים זה משהו שלא הרבה מדברים עליו, אבל הם משחקים תפקיד מאוד חשוב במתן מודיעין עדכני והולם. מי לא מכיר את זה כשנכנסים לבניין גדול יש מתבלבלים בין כל הכיוונים, אתם לא מוצאים את עצמכם שם ומתקשים להגיע ליעד בזמן? לכן, שלטים הם רכש חשוב ביותר לרישות של משרדים, בניינים ציבוריים וכל מקום בו יש מבקרים.

כמו כן, השלטים שלכם צריכים להיות בולטים ועמידים לאורך זמן. שלטים שנראים טוב בחודש הראשון עלולים להתכלות במהירות אם מזמינים מחברה לא מומלצת. לכן, אנו מזמינים אתכם להיכנס ולהזמין שלטים לבית ולכל מוסד אחר דרך האתר עדן חותמות! באתר, מלבד חותמות לעורכי דין או עטים עם לוגו של מוסד ממשלתי, אפשר לעשות הזמנה של שלטים למקומות חשובים ובולטים אצלכם בבניין.

שבלונות ליצירה מבוגרים וילדים כאחד!

מלבד ציוד משרדי, אפשר גם לעשות הזמנה של תבניות ציור – שבלונות. באמצעות שבלונות של אותיות ומספרים אפשר לכתוב בגדול את המסרים שלכם על קירות מבלי לזייף או לצייר עקום ושונה מאות לאות. זה יכול להיות רלוונטי לילדים ומבוגרים כאחד, במסגרות שונות – פעילות חברתית, שעת יצירה לילדים בקייטנה או עבור אומנים שצריכים תבניות כתיבה ענקיות על קירות.

הכנסו בהקדם לאתר והזמינו כבר עכשיו את הציוד שאתם באמת צריכים!

 

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים