תרומה לחנוכה

חג החנוכה אשר מתקיים בסוף חודש דצמבר, סמוך הן לחג הרמדאן אותו חוגג המגזר המוסלמי, והן לחג הכריסמס אותו חוגגים הנוצרים. למעשה, חג זה משלב בתוכו שלוש דתות שונות, מה שהופך אותו מהותי וחשוב במיוחד. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות של תרומה לחנוכה. בהתאם לכך, ריכזנו עבורכם מידע וכמה אפשרויות פשוטות ונוחות לתרומה.

הזמן המושלם לתרומה – החגים

אין ספק כי תקופת החגים הינו הזמן האידאלי לתרום. בין אם מדובר על סל מוצרי מזון, כסף, בגדים, וכל דבר. תרומה לחנוכה, מאפשרת לאותה משפחה לפתוח את השנה באופן נעים יותר, לחגוג את החג כמו שצריך, וכמובן גורם לתחושה של סיפוק ונחת.

ניתן לראות כי בישראל קיימות משפחות רבות אשר מוגדרות נזקקות. יותר מכך, שיעורי העוני בישראל גבוהים במיוחד, כאשר הדבר בא לידי ביטוי באוכלוסיה רבה אשר נמצאת במצב של הישרדות יום יומי, מבלי היכולת לשפר את מצבם. לכן, תרומה, מכל סוג, מאפשרת להם להרים מעט את הראש.

תרומה לחנוכה: כך תעשו את זה

כאמור, מצב של של עוני וקושי כלכלי הינו מאתגר וקשה במיוחד. אחד הביטויים המרכזיים של מצב זו הוא חוסר יכולת בהשגת מוצרי מזון בכמות המאפשרת אורח חיים מאוזן ובריא. ניתן לראות כי בתקופות החגים, כגון חג החנוכה, המצב אף הופך לחמור יותר, כאשר משפחות רבות לא מצליחות לקנות דברים בסיסיים כמו חנוכיה, נרות, סופגניות וכדומה.

במידה וברצונכם להעניק תרומה לחנוכה עבור משפחות נזקקות, עם ילדים וחד הוריות, בודדים, קשישים, ניצולי שואה, ועוד, ניתן לעשות זאת בקלות ובפשטות, באמצעות מגוון רחב של ארגונים פעילים ברחבי הארץ.

  1. ארגון מאיר פנים: מדובר בארגון שמטרתו לדאוג לביטחון תזונתי של עשרות אלפי נזקקים. ניתן לתרום לחנוכה בקלות דרכם.
  2. ארגון לתת: מדובר בגורם מגשר בין מי שמעוניין לתרום ולעזור, למשפחות נזקקות. התרומה יכולה להיות על בסיס חודשי, או חד פעמית.
  3. פתחון לב: ארגון אשר נוסד אי שם בשנת 1998, ופועל במטרה לשבור את מעל העוני בישראל. כיום, הארגון מסייע למאות אלפי משפחות.
  4. שכן טוב: עמותה אשר אוספת מצרכי מזון למשפחות נזקקות.

כל עמותה או ארגון אשר תבחרו ישמח לקבל תרומה לחנוכה, קטנה ככל שתהיה, וכמובן כי אותה משפחה אשר תקבל את התרומה, תזכה לערוך את החג כמו שצריך.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים