הזעת יתר

הזעת יתר היא מצב רפואי המאופיין בהזעת יתר. זה יכול להיות מקומי לאזור גוף מסוים או כללי, ויכול להיות קשור למצבים רפואיים אחרים.

הזעת יתר היא מצב בו אדם מזיע יתר על המידה, כלומר יותר ממה שדרוש לגוף לווסת את הטמפרטורה שלו. זה ידוע גם בשם הזעת יתר או הזעת יתר.

אדם עם הזעת יתר עלול להזיע יתר על המידה מהראש, הפנים, הידיים, הרגליים או מבית השחי. זה יכול להפריע לחיי היומיום וליחסים החברתיים שלהם. זה יכול גם להוביל לזיהומי עור ולנזק לעור אם האדם לא עומד בקצב של שיטות היגיינה רגילות.

הסיבה השכיחה ביותר להזעת יתר היא מערכת עצבים סימפטטית פעילה מדי המגרה את בלוטות הזיעה לייצר יותר מדי זיעה. ישנם גורמים נוספים להזעת יתר, כולל כמה תרופות ומצבים רפואיים כמו סוכרת או מחלות לב ואותם תוכלו לברר אצלנו המרכז לטיפול בהזעת יתר.

הזעת יתר היא מצב רפואי המאופיין בהזעת יתר. זה יכול להיות כללי או מקומי. הזעת יתר כללית שכיחה יותר, והיא משפיעה על כל הגוף. הזעת יתר מקומית משפיעה בדרך כלל רק על אזור אחד בגוף, כמו הידיים או הרגליים.

 

מה תסמינים והאם זה שכיח?

הזעת יתר היא מצב של הזעת יתר המשפיעה על הידיים, הרגליים, בתי השחי או הפנים. זה נגרם על ידי פעילות יתר של בלוטות זיעה ויכול להיגרם על ידי מתח רגשי, מזג אוויר חם, פעילות גופנית או חום.

התסמינים כוללים בגדים לחים שעלולים להריח זיעה ותחושת רטיבות. אפשרויות הטיפול כוללות טיפול תרופתי וניתוח.

המצב שכיח יותר אצל אנשים עם היסטוריה משפחתית של הזעת יתר או כאלה הסובלים מעודף משקל.

הזעת יתר היא מצב הגורם להזעת יתר. זהו מצב רפואי שעלול לגרום לאי נוחות ומבוכה חמורה.

הבעיה של הזעת יתר אינה חדשה. אנשים השתמשו בתרופות שונות במשך מאות שנים, כולל שימוש בלימונים, חומץ, שקיות קרח ותרופות טבעיות אחרות כדי לסייע בשליטה בייצור הזיעה. עם זאת, שיטות אלו לא תמיד יעילות בטיפול בהזעת יתר.

הזעת יתר היא מצב המאופיין בהזעת יתר. זה יכול להיות מקומי לאזור אחד בגוף או להכליל, והוא יכול להיות ראשוני או משני.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים