הובלת ארון

 

הובלת ארון

הובלת ארון, היא סוג מסוים של הובלות קטנות. כאשר, באופן עקרוני – הובלה קטנה היא זו שמיועדת להובלה של תכולה מועטה. באם מדובר בדירת סטודיו, או פשוט דירה עם ציוד מועט – האם יהא זה הגיוני להביא אלפיים אנשי צוות, וכשלושת אלפיים משאיות בין הציים של חברות ההובלה? ובכן, סביר להניח שלא, כי במקרה זה רבות מהמשאיות יישארו ריקות, ולרבים מאנשי הצוות לא יהיה מה להרים או לארוז. על כן מה יהיה הטעם בזה?

ובאופן דומה, אם נשחרר מההגזמה שבפסקה הקודמת, באם מביאים משאית גדולה, כשכל מה שרוצים זה להעביר ארון… או באם מביאים צוות מלא, נגיד של 2-5 אנשים, ואולי מעלה מזה – כדי להעביר ארון אחד – לא יהיה זה בזבוז מסוים של משאבים? הרי בזבוז, לצורך הכתבה, נגדיר כהקצאת משאבים במידה עודפת, לצורך האמיתי של האדם. על כן, משאית שלמה ורחבה, היא משאב עודף, לצורך הפשוט של הובלת הארון. ומספר אנשי צוות, מאפשרים יכולת מסוימת, שהיא כשלעצמה – רחבה ועצומה מן הצורך האמיתי שנדרש כאן. על כן, יהיה זה בזבוז של זמן, ושל נוכחות מעשית ויוצרת, של אלו המעורבים בדבר.

 

צניעות ופשטות בתהליכי ההובלה הקטנה

מידה פשוטה הרבה יותר, ניתן לבצע את הובלת הארון, כדרך כלי רכב צנוע וקטן יותר, שעלות הובלתו היא צנועה יותר גם כן. ובכך, אפשר להתאים את הסיר למכסה, או את המכסה לסיר, ולקחת רכב שמידותיומותאמות להכלה של ארון, אך יש צורך בפחות משאבים כדי להניע אותו. ובכך גם חברת ההובלות, יכולה להשקיע פחות כספים, על מנת לקיים את ההובלה, וגם הלקוח, יכול להשקיע פחות כספים – כדי לממן אותה.

כך שעלויות הובלת ארון, יכולות להישאר בטווח המאות הבודדות של השקלים, בעוד הובלות "מלאות", יכולות לעלות יותר מכך, עקב כך שהן באמת עושות שימוש ביותר משאבים, וביותר אמצעים כדי לעשות "יותר עבודה".

על כן, לא משנה אם מדובר בארון, או בהובלת ספה – כאשר מדובר בהובלות קטנות, יש עניין להוציא כלי רכב קטנים יותר, עם מידה מצומצמת של אנשי צוות. כיום, ניתן לקבל שירות זה גם מהובלות מיכאל ובוריס, כדי להוביל את הארון הזה מהדירה.

ארון, יכול להיות גדול, ויכול להיות קטן. באם מדובר על ארון נעליים קטן, כנראה שהדבר לא באמת מבקש הובלה רצינית ומשמעותית – אלא אם כן יש סיבה לזה. באם הדבר מדבר על ארון רחב היקף, זה עדיין ארון, פריט ריהוט בודד – ואפשר שהוא עדיין יהיה בתקן של הובלה קטנה, ועל כן ניתן יהיה לאפשר את הובלתו בהיקף זה. אם כי, כנראה מתבקש לבדוק בטרם עת, באם ההובלה הקטנה תומכת במידות ומשקל הארון, במידה ורוצים לוודא את הדבר מראש.

על כן, זוהי סוף הכתבה בנידון, תודה על קריאתך.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים